Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A59461

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kERKOJ PUNE (Selvia, Tirane)

Postuar me: Marte, 19 Shtator, 2017  23:32
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:54
Skadon me: Enjte, 28 Dhjetor, 2017  22:32
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Jam ne kerkim te nje pune,une kam punuar ne forcat speciale,kam patur per disa vite lokal dhe kam menaxhuar disa lokale.Jetoj vetem dhe pa asnje lloj preukupacioni.Jam shume serioz dhe korrekt ne pune si dhe shume komunikues.Jam nje guzhinjer shume i afte per sa i perket gatimeve tradicionale Shqiptare.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.