Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A57619

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Cadra me qera per dasma dhe organizime te ndryshme. Tavolina, stola dhe kuzhinier (Tirane)

Postuar me: Shtune, 17 Qershor, 2017  15:40
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:53
Skadon me: Hene, 25 Shtator, 2017  15:40
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Ofrojme Cadra / Tenda me qera per dasma, stola, tavolina, kuzhinier dhe DJ
per raste te ndryshme ne familjet tuaja, per festivale, evente, panaire etj, me
cmimet me konkuruese e me te lira ne tregun shqiptar..
Tendat jane te pajisura me ndriqimin perkates per naten. Se bashku me to
vijne dhe stola, tavolina per nje kapacitet deri ne 500 persona.
Gjithashtu bejme transportin dhe montimin e tyre,
Per me shum info klikoni ne faqen www.qadraperdasma.wordpress.com
Ose na kontaktoni ne nr 0682290127



Vendos banner-in tend
300px X 250px



Adresa:




Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.