Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A50340

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kopshtar-luleshta-per-gjelbrim-lulezim ne cdo kohe (Ne cdo vend, Vlore)

Postuar me: Premte, 12 Gusht, 2016  21:02
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  04:49
Skadon me: Djele, 20 Nentor, 2016  20:02
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kam 15 vjet eksperience pune ne fushen e gjelberimit

cfardo gje qe ju nevojitet per bacen / kopshtin tuaj

jam pro ta bej punen ne nje cilesi te larte dhe me cmim te arsyeshem


cel;0675451324 & 0693500423

me respekt hyseni



Vendos banner-in tend
300px X 250px



Adresa:




Lexo me shume...








 

Ky njoftim ka skaduar.