Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A46266

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
KERKOJ PUNE (TIRANE, Tirane)

Postuar me: Enjte, 12 Nentor, 2015  14:21
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:52
Skadon me: Shtune, 20 Shkurt, 2016  14:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
JAM NJE MESUESE MUZIKE ME KATEGORINE E PARE (MESUESE MJESHTRE) ME NJE EKSPERIENCE PREJ 21 VITESH PUNE NE ARSIM.
KAM MBARUAR PER PSIKOLOGJI SHKOLLORE DHE MASTERIN NE PSIKOLOGJI KLINIKE .
PER ARSYE SE KAM RRETH 6 MUAJ QE JAM PA PUNE, KERKOJ NJE PUNE NE NJERIN NGA DY PROFESIONET E MIA ASAJ TE MESUESES APO NDONJE PUNE QE KA TE BEJE ME PUNONJESEN SOCIALE APO PSIKOLOGE NE NJE INSTITUCION SHTETEROR APO PRIVAT.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.