Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A46029

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
EKONOMISTE (Shkoder)

Postuar me: Djele, 25 Tetor, 2015  12:59
Skadon me: Marte, 02 Shkurt, 2016  12:59
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kam mbaruar arsimin e larte EKonomik: Finance-Kontabilitet.(viti 2014)
Kam njohuri shum te mira ne gjuhe te huaja si Italisht , English gjithashtu edhe ne programet e compjuterit : Financa5 dhe EIPASS.
Kerkoj pune si Ekonomiste ne banke apo te nje firme.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.