Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A41692

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
ofert pune (21 dhjetori, Tirane)

Postuar me: Merkure, 21 Janar, 2015  18:12
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:52
Skadon me: Premte, 01 Maj, 2015  19:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Pershendetje , doni te beni para , kerkoni nje vend pune , eshte e thjesht dhe e lehte , gjithcka fillon nga ketu . vizitoni faqen dhe hapni llogarin tuaj, pas hapjes se llogaris tuaj do te ju shfaqet nje link, shperndajeni ate sic po e bej une, cdo shikim i linkun tuaj, ju ofron 5 dollar, 500 dollar eshte minimumi ne nje jave neqoftese do jeni aktiv.
Sa per fillim, faqja ju ofron juve 25 dollar, per nje nisme te mbare.
Eshte gjeja me e lehte qe kisha gjetur ndonjehere..!!

http://payfunda.biz/mylink/?share=thoma blanaVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.