Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A37128

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Kerkoj pune ne gjermani (Tirane)

Postuar me: Premte, 07 Shkurt, 2014  22:03
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:52
Skadon me: Djele, 18 Maj, 2014  23:03
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Kerkoj dike qe te me ndihmoje per te punuar disa muaj ne gjermani theksoj gjermanisht nuk di ne dopunoj 3 muaj 1 muaj rrogen e mban ai qe me gjen pune ose mundem te punoj duke mos me paguar po duke me dhen 1 makine jam familjar dhe nga tirana per me teper ne email.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.