Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A31170

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kerkoj pune (Shkoder)

Postuar me: Marte, 02 Shtator, 2014  11:16
Permiresuar me: Hene, 15 Qershor, 2015  18:48
Skadon me: Enjte, 11 Dhjetor, 2014  10:16
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Pershendetje
Jam diplomuar ne Fakultetin e Shkencave te Edukimit,dega pune sociale, ne profesionin punonjese sociale ne Shkoder. Zoteroj perdorimin e kompjuterit(microsoft word-office-powerpoint) dhe kam njohuri ne gjuhe te huaj anglisht, italisht.Kerkoj te punesohem ne institucione dhe organizata lidhur me profesionin tim ne menyre qe puna ime te jete sa me efikase dhe e arritshme.
Per te gjithe te interesuarit per informacione te metejshme ju lutem kontaktoni ne adresen e email pranveramataj@gmail.com
Faleminderit.


Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.