Faqja Kryesore / Shqiperi / Kerkoj Pune /

Postimi# A26959

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kerkoj pune punonjese sociale, psikologe , koordinatore, asistente (Shkoder)

Postuar me: Hene, 14 Korrik, 2014  16:03
Permiresuar me: Enjte, 16 Tetor, 2014  11:54
Skadon me: Merkure, 22 Tetor, 2014  16:03
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.

Pershendetje
Jam diplomuar ne Fakultetin e Shkencave te Edukimit dega Pune sociale, ne Shkoder. Me ane te njohurive qe une kam marre gjate ketyre viteve studimi synoj qe te punesohem ne institucione dhe organizata ne menyre qe puna ime te jete sa me efikase dhe e arrritshme. Zoteroj njohuri te gjuhes angleze dhe italiane gjithashtu dhe perdorim te kompjuterit te paketes microssoft office word-powerpoint -excel.Shpresoj qe me ane te aftesive te mia te perbera nga Vete-motivimi, puna ekipore, fleksibiliteti dhe kujdesi ndaj
detajeve te behem pjese e organizates dhe punes tuaj.Per te gjithe te interesuarit dhe per informacion te metejshem mund te kontaktojne ne adresen e email pranveramataj@gmail.com
FaleminderitVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.