Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej

Shes e blej

 
Kerko
 
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Interneti i ngadalte? FSHEH FOTOT
Djele, 16 Shtator, 2012
SHES PASTRIM KIMIK (Tirane, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 06 Shtator, 2012
SHES PASTRIM KIMIK (Rruga Don Bosko, Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Merkure, 05 Shtator, 2012
Artikuj dhe veshje per femije (Komuna e Parisit, Tirane)  - Shes e blej / Artikuj per femije

Hene, 03 Shtator, 2012
Shiten pajisje parrukeri & estetike ne Durres (Durres)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Djele, 02 Shtator, 2012
Shes nje kitare akustike (Tirane)  - Shes e blej / Istrumenta muzikore

Premte, 24 Gusht, 2012
shes makineri te ndryshme (lac kurbin, Lezhe)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Marte, 21 Gusht, 2012
okazion (Kombinat, Tirane)  - Shes e blej / Mobilime/Kozmetike

Premte, 17 Gusht, 2012
kerkoj dyqan per ta blere ne fier . (fier, Fier)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Enjte, 16 Gusht, 2012
Materialet e nje kopeshti per femije (Jordan Misja, Tirane)  - Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Marte, 07 Gusht, 2012
shes tranane (Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

shes trapane dhe matrapik (Tirane)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Shes trapane dhe matrapik (Tirane) (ka foto)  - Shes e blej / Makina industriale/vegla

Shtune, 04 Gusht, 2012
OKAZION SHES FRIGORIFER (Zogu i zi, Tirane)  - Shes e blej / Elektroshtepiake