Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Per kuzhinen

Per kuzhinen

 
Kerko
  Cmimi: te
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Cmimi
Enjte, 30 Qershor, 2016
Furr profesionale (21 dhjetori, Tirane) (ka foto)

 500 €
Premte, 06 Mars, 2015
Shes pajisje per afst food (Pogradec, Pogradec) (ka foto)

 -
Merkure, 12 Mars, 2014
sobe me gaz dhe elektrike (pallatet me shigjeta, Tirane)

 12,000 LEK
Hene, 01 Korrik, 2013
Alb Inox Mjeshtri (Tirane) (ka foto)

 -
Merkure, 19 Dhjetor, 2012
guzhine (kmez tirane, Tirane) (ka foto)

 4,500 €