Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Aktivitete/Biznese

Postimi# A57774

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
(sold) Bar kafe CHRISS (Ruga Myslym Shyri, Tirane)

Postuar me: Shtune, 24 Qershor, 2017  23:26
Skadon me: Hene, 02 Tetor, 2017  23:26
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 235,000 €
 
Shitet lokal bar kafe " CHRISS" mbrapa karburantit GULF tek Myslym Shyri ! Lokali ka aredim komod dhe ka sip. 75 m/2 .Ka pozicion shum te favorshëm për arsye se është cep , kënd midis dy rugëve te sa po përfunduara së asfaltuari dhe është i përshtatshëm jo vetem për lokal por edhe për shumë aktivitete të tjera ! Ngjitur me lokalin ka shume mundësi të shitet një shtëpi reth 65 m/2 që ndahet nga vetëm një murë me lokalin dhe kush mendon për hapsirë më të madhe ky është një rast shumë i mirë ! Cmimi i lokalit është 235.000 i diskutueshem€ ! Nr tel 0697638813Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.