Faqja Kryesore / Shqiperi / Shes e blej / Elektroshtepiake

Postimi# A57852

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
ÇMIMET MË TË MIRA Apple dhe Samsung Smartphones (21 dhjetori, Tirane)

Postuar me: Enjte, 29 Qershor, 2017  12:04
Skadon me: Shtune, 07 Tetor, 2017  12:04
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 500 €
 
ÇMIMET MË TË MIRA Apple dhe Samsung Smartphones

New origjinale e hapur me pajisje të plotë dhe garanci.

--- Kontakt ---
Skype: hermes.online
WhatsApp: + 14437580330
Email: hermesonlinebiz@gmail.com
Email: hermesonline@Outlook.com
---------

Në dispozicion në magazinë:
IPhone 7/7 Plus (32GB / 128GB / 256GB)
IPhone 6s / 6s Plus (128GB / 64GB / 16GB)
IPhone 6/6 Plus (128GB / 64GB / 16GB)
MacBook Pro / Air / iMac

Samsung Galaxy S8 / S8 Plus
Samsung Galaxy S7 / S7 Edge
Samsung Galaxy S6 / S6 Edge
Samsung Galaxy Note 4/5

* Privatësia juaj është e garantuar
* Garanci me çmim më të ulët
* 100% Transaksione të sigurta
* Transport falas
* Ne ofrojmë zbritje të arsyeshme për blerjet pjesa më e madhe
* Dorëzimi bëhet pas konfirmimit të pagesës.
* Ne ofrojmë një politikë 90-ditore të kthimit dhe një garanci 100% të para-mbrapaVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.