Faqja Kryesore / Shqiperi / Oferta pune / industri - artizanat - transport

industri - artizanat - transport

 
Kerko
Duke shfaqur njoftimet te Shqiperi | Tirane | Durres | Vlore | Shkoder | Fier | Elbasan | Sarande | Korce | Lezhe | Gjirokaster | Berat | Permet | Lushnje | Kavaje | Tropoje | Kukes | Puke | Pogradec | Rreshen | Delvine | Tepelene | Gramsh | Peshkopi | Kruje | Librazhd | Skrapar
Titulli
Shfaq fotot
Premte, 19 Tetor, 2018
Mobileri kerkon te punesoje nje usta me... (Ish uzina traktori , Tirane)

Marte, 16 Janar, 2018
KERKOHET PERGJEGJES RROBAQEPESIE (Shkozet, Durres)

Premte, 15 Janar, 2016
Ofroj pune PRESTAR (Autostrada Tirane Durres, Tirane)

Merkure, 11 Mars, 2015
kerkoj shofer (Tirane)

Merkure, 26 Mars, 2014
Modeliste (Tirane)

Merkure, 19 Qershor, 2013
SALDIME, PORTA, KANGJELLA, CATI ME PROFILE, MBULIME KAPANONESH , ETJ. (Plazhi Iliria, Durres)

Enjte, 25 Tetor, 2012
Transport brenda dhe jashte vendit. (Tirane, Tirane)