Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A69171

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vilë 3-katëshe me qira në Pedonale (Pedonale , Shkoder)

Postuar me: Merkure, 09 Janar, 2019  16:57
Skadon me: Premte, 19 Prill, 2019  17:57
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,500 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një objekt 3-katësh, me sipërfaqe 145 m² të ndodhur në Pedonalen e qytetit të Shkodrës, pranë Bashkisë.
Objekti ndahet në këtë mënyrë:
Kati i parë: në të cilin ndodhet lokali, ka të gjitha pajisjet e nevojshme me një arredim mjaft të këndshëm dhe të rehatshëm.
Kati i dytë: është ambjent për banim që ofron: -një sallon,
-një kuzhinë,
-tre dhoma gjumi, të shtruara me parket
-dy banjo, të kompletuara
Ofrohet me qira i mobiluar.
Kati i tretë: është bosh, papafingo.

ÇMIMI: 1500 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.