Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A67222

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Bar dhe hotel me qira tek “Instituti” (SHKODER, Shkoder)

Postuar me: Enjte, 18 Tetor, 2018  16:20
Skadon me: Shtune, 26 Janar, 2019  15:20
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,500 €
 
Sun Real Estate ofron me qira bar dhe hotel në katin e dytë dhe të tretë me një sipërfaqe prej 169m² secili kat, tek “Instituti”.Kati dytë është i arreduar për bar,i shtruar me parket dhe ka dy banjo , ndërsa kati tretë përbëhet nga gjashtë dhoma, tërësisht të arreduara dhe secila ka nga një banjo.
Gjithashtu kati tretë është i shtruar me parket.
Mund te shfrytëzohet dhe kati i katërt për hotel, i cili është pothuajse i përfunduar.

🏷ÇMIMI: 1’500 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.