Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A62206

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Objekt me qira në Xhabije (Xhabije, Shkoder)

Postuar me: Enjte, 22 Shkurt, 2018  12:28
Skadon me: Shtune, 02 Qershor, 2018  13:28
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 35,000 LEK
 
Sun Real Estate oforn me qira një objekt në katin -1 me sipërfaqe 150 m² dhe me vendndodhje në Xhabije, në lagjen “Manush Alimani”.

✅Objekti ka këto cilësi:
- Përbëhet nga një banjo e kompletuar.
- Ka lartësi prej 3 m.
- Është i pajisur me termoizolim dhe hidroizolim.
- Ofron mundësi për parking.
- Ndodhet vetëm 30 m larg rrugës kryesore.

🏷ÇMIMI: 35’000 lekë të reja në muaj
--------------------------------
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765, 📱+355695292667 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.