Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A60087

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Jepet Magazine me Qira: (Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë, Alb, Tirane)

Postuar me: Marte, 24 Tetor, 2017  12:45
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:11
Skadon me: Enjte, 01 Shkurt, 2018  11:45
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,500 €
 
Jepet magazine me qira, mbrapa Mondial. Magazina ka nje siperfaqe prej 500 m² dhe nje cmim prej 3 €/m², qe shkon ne 1500 €/muaj.


Cel. : 0694030502
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.