Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Te tjera me qera

Postimi# A59632

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Duplex me qera tek Kodra e Diellit. (Kodra e Diellit, Tirane)

Postuar me: Marte, 04 Shtator, 2018  16:53
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:10
Skadon me: Enjte, 13 Dhjetor, 2018  15:53
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 700 €
 
Jepet me qera duplex tek Kodra e Diellit. Shtrihet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ndertuar vitet e fundit. Kati i 5-te ka siperfaqe 100m2 me perberje 1 sallon, 1 kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone me siperfaqe 20m2, ndersa papafingo kati i 6-te ka siperfaqe 80 m2 me perberje 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 tarrace me siperfaqe 55m2 me pamje nga Qendra-Liqeni- deri ne Selite. Apartamenti eshte i ri, punimet jane kryer se fundmi dhe jane teper cilesore. Eshte i shtruar me parket druri pishe, shkalle druri, i pajisur me sistem kondicionimi, kuzhine e kompletuar ne katin e 1-re, depozite uji te personalizuar, si dhe panele diellore. Ka mundesi parkimi ne garazhin e pallatit. Per detaje te hollesishme dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Property ID : AZ210917-01
http://homeplus.al/property/duplex-me-qera-tek-kodra-e-diellit/Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.