Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dyqane e lokale me qera

Postimi# A76669

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Lokal{Club) 250m2 ne qender Durres jepet me qera 1200 euro 0692932825 (Tek Vollga, Durres)

Postuar me: Merkure, 04 Shtator, 2019  11:04
Permiresuar me: Djele, 15 Shtator, 2019  14:30
Skadon me: Premte, 13 Dhjetor, 2019  10:04
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 1,200 €
 
Lokali eshte I kompletuar per Club ose NightClub , shume ambient I bukur dhe ne zonen me te mire te Durresit ( perballe Torres Veneciane). Veranda dhe ambienti jan rinovuar se fundmi.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB