Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A47738

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere ne Ksamil (Ksamil, Sarande)

Postuar me: Marte, 15 Mars, 2016  12:49
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:13
Skadon me: Enjte, 23 Qershor, 2016  13:49
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Garsonieret jane te vendosura shume afer detit. Jane te mobiluara, me pajisje elektroshtepiake sistem kondicionimi dhe ballkone.
Cmimet fillojne nga 30€/ nata per muajin qershor, 40 per korrikun dhe 50 per muajin gusht.
Per me shume informacion mund te na kontaktoni ne emailin info@ati.al
Tel. : +355672223245 / +355674333331 +355674333336Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.