Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A46437

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere Me Qera Tek Qyteti Student Tirane, rruga Budi (Tirane)

Postuar me: Hene, 30 Nentor, 2015  13:14
Permiresuar me: Marte, 05 Janar, 2016  00:05
Skadon me: Merkure, 09 Mars, 2016  13:14
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 180 LEK
 
Jap me qera garsoniere qe ndodhet tek rruga Budi tek Qyteti Student tek hyrja mbase ambasades amerikane qe drejtohet tek qyteti studenti prane godines 7/8 e vajzave. Hapsira eshte e projektuar nga arkitekti me kushte moderne dhe ndertimi eshte i ri me ballkon. Dhoma eshte pajisur me te gjitha kushtet: guzhine te vogel ku mund te gatuash brenda ne dhome qe eshte instaluar sistemi i asperimit + ka dhe nje frigorifer. Dhoma ka brenda lavaman , dushe , banjo . Arkitekti ka projektuar planin e mobilimit e dhomes. Eshte e mobiluar me karrige , tavolin , krevat , dollap per rroba , rafte librash, televizor dhe sistem airimi modern . Kur te behet kontrata klienti duhet te paguaj 1 muaj garanci per dhomen. Domethene qe nese nuk demtone hapsiren e dhomes atehere do ti kthehen leket mbrapsht. Klienti duhet te jete korrekt dhe serioz sepse une ofroje kushte moderne. Cmimi: 180 mije leke te vjetra.
***JU LUTEM MUNDESISHT KLIENTEVE QE DO TE OFROHEN,TE RRESPEKTOJNE KOHEZJATJEN E BANIMIT**
Ju falenderoje per mirekuptimin.
(Nese jeni te interesuar,telefononi dhe leni takim qe te zgjidhni dhomen qe ju pershtatet)
Info : 0682553367 ose dashi-b@hotmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.