Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A44639

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere dhe Apartamente me Qera (Vlore, Shqiperi, Vlore)

Postuar me: Merkure, 15 Korrik, 2015  18:59
Skadon me: Premte, 23 Tetor, 2015  18:59
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 20 €
 
Disponoj Garsoniere dhe Apartamente me qera per pushues ne zonen e Ujit te Ftohte Vlore, prane Shkolles se Marines, pallat i ri, 50 m afer Plazhit publik ne Vlore.
1. Garsoniere e kompletuar me kondicionere, lavatrice, kuzhine, uje 24 ore, ballkone, me 1 krevat dopio dhe nje tek -kushton 20 Euro nata
2. Apartamente 2 + 1, i kompletuar me me kondicionere, lavatrice, kuzhine, uje 24 ore, 2 ballkone, me 2 krevat dopio dhe 2 tek, 2 divane si dhe dy portative -kushton 40 Euro nata
per kontakt:
robert +355 692787632Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.