Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A32877

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
jepet me qera garsoniere (Tirane)

Postuar me: Premte, 10 Maj, 2013  13:33
Permiresuar me: Hene, 12 Gusht, 2013  11:58
Skadon me: Djele, 18 Gusht, 2013  13:33
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Tek materniteti i ri jepet me qera garsoniere sip.22m2, kati I, jepet e kompletuar ose bosh. e pershtatshme per banim dhe per biznes.
cmimi 20.000 dhe 16.000 leke.
cel.0693240094Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.