Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A32741

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Garsoniere me qera (Tirane)

Postuar me: Merkure, 01 Maj, 2013  15:12
Permiresuar me: Shtune, 03 Gusht, 2013  11:59
Skadon me: Premte, 09 Gusht, 2013  15:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Tek Dogana e Tiranes, prane Hotel Acropoli, jepet me qera garsoniere, e mobiluar, kati i I i nje vile, uje dhe drita te perfshira ne cmim.
15.000 leke. ne rast qeraje afatgjate cmimi diskutohet.
cel.0693504986Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.