Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A32673

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
jepet me qera garsoniere (Tirane)

Postuar me: Premte, 26 Prill, 2013  14:33
Permiresuar me: Hene, 29 Korrik, 2013  11:58
Skadon me: Djele, 04 Gusht, 2013  14:33
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Mbrapa konviktit te vajzave te Inxhinierise se Ndertimit, jepet me qera garsoniere, kati II ne pallat 6-katesh, 1 dhome gatimi+banjo, uje dhe drita 24h, hyrje e mobiluar.
18.000 leke, paradhenie pe 2-3 muaj.
cel.0685350200Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.