Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A31030

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
japim garsonjere me qera ne ksamile per pushime (Ksamil, Sarande)

Postuar me: Merkure, 06 Shkurt, 2013  22:55
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:12
Skadon me: Premte, 17 Maj, 2013  23:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 25
 
japim garsonjere me qera ne ksamile per pushime .te kompletuara me kondicjonere mini bare dhe guzhine.kapaciteti nga 2 deri ne 6 persona .largesi me detin vetem 50 metra large.mirkepritja tradicionale familjare shqipetare.nr tel.0694897504Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.