Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A30810

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
dhoma me qera ne HIMARE (HIMARE, Vlore)

Postuar me: Premte, 25 Mars, 2016  21:38
Skadon me: Djele, 03 Korrik, 2016  22:38
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Garsoniera / Apartamenti
Studio J. Likoka ndodhen ne qender te qytetit Himare, ne ane te rruges nacionale Vlore-Sarande, 150-200 metra large plazhit te Spilese.
Ndertesa eshte e vitit 2010 dhe perbehet:
 ne katin e pare nga 1 apartament. Apartamenti perbehet nga dhoma e ndenjes (tre kanapet happen dhe behen krevate) ne te cilen ndodhet dhe guzhina, si dhe nga nje dhome gjumi me nje krevat dopjo dhe mund te shtosh dhe krevat portativ.
 ne katin e dyte nga 4 garsoniera per 2 persona (dy dhoma me nje krevat dopjo dhe dy dhoma me dy krevate teke) dhe 2 garsoniera per 4 persona (krevat dopjo dhe 1 krevat marinar),
 ndersa nga ana e kopshtit jane bere 2 garsoniera te reja (2012) me nje krevat dopjo, dy krevate teke dhe ka mundesi ta shtosh dhe krevat portativ. Dhomat e kopshtit kane hapesire te madhe.
Apartamenti dhe garsonierat jane te gjitha te pajisura me kend gatimi, aspirator, orendi gatimi dhe servicio per 4-5 persona, frigorifer, aircondicioner, televizor, tavolin buke dhe tavoline per ballkonin, dollap rrobash, banjo moderne te pajisur me dush, 24 ore ne dite uje te ngrohte, sita per mizat dhe mushkonjat ne dritaret dhe ballkonet.
Te gjitha apartamentet kane ballkon me pamje nga deti ose nga mali dhe kalaja e Himares.
Per pushuesit ka parkim (jo te mbyllur) perpara dhe mbas godines.
Tel : 0683264112
mail : ldina32@hotmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.