Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A29274

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ndarje qerjae ose garsoniere (Rruga myslym shyri, Tirane)

Postuar me: Merkure, 17 Tetor, 2012  03:05
Permiresuar me: Shtune, 19 Janar, 2013  12:00
Skadon me: Premte, 25 Janar, 2013  09:05
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 10 LEK
 
Pershendetje.
Kerkoj urgjentisht nje garsoniere, te jete e kompletuar mundesisht ne rrugen e Durresit, Kavaes apo Myslym Shyrit, ose Apartament 1+1 qe te jete dhe dikush tjeter qe ta ndaj me te. Ose opsioni tjeter do te ishte qe nje djale te bashkohej me mua per te ndare qerane bashke. Une jam 28 vjec, ne marredhenie pune dhe shkolle.
Cel: 0696382981Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.