Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A29184

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kerkoj garsoniere me qera (Tek unaza e re, Tirane)

Postuar me: Enjte, 11 Tetor, 2012  10:28
Permiresuar me: Djele, 13 Janar, 2013  12:00
Skadon me: Shtune, 19 Janar, 2013  16:28
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 15,000 €
 
kerkoj garsoniere me qera, per studenta te ekonomikut. e mobiluar . jo me shum se 15000 muaji, nqs dritat dhe uji jane t perfshira ne tarif paguajme dhe 20000 muajin. preferohet afer universitetin ekonomik, universitetit t tiranes ose ne unaze. nr tel 069 72 97 652 ose 068 50 56 595Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.