Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A28737

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
kerkoj shtepi me qera (21 dhjetori, Tirane)

Postuar me: Merkure, 19 Shtator, 2012  15:20
Permiresuar me: Shtune, 22 Dhjetor, 2012  12:00
Skadon me: Premte, 28 Dhjetor, 2012  21:20
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 20,000 LEK
 
kerkoj nje hyrje pallati me qera (komplet me vete) deri ne 20 000 leke te reja, drita e uje brenda ne cmim. te jete e kompletuar dhe mundesisht ne rrugen myslym shyri, 21 dhjetori, ose ish blloku (jo kat i pare)Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.