Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Garsoniere me qera

Postimi# A28344

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
konvikt prane universitetit new york vetem per vajza jepen krevata ose dhoma me qera (Tirane)

Postuar me: Hene, 17 Shtator, 2012  12:30
Permiresuar me: Merkure, 21 Maj, 2014  23:13
Skadon me: Premte, 17 Janar, 2014  10:19
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Rr. “Komuna e Parisit”, ngjitur me Bar Sofia,, prane Universitetit New York, vila pallati katesh , jepen dhomame qera 2 krevata per dhome , te kompletuara,secila dhome me banjo guzhine kondicioner internet, tv. 110 mije leke /krevati, osee 220 mi leke per grasoniere te kompletuara, jepen vetem per studente vajza, uje dhe drita te paguara,
cel 0673704529



Vendos banner-in tend
300px X 250px



Adresa:




Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.