Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A49979

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
shtepi/dhoma me qera SARANDE (tek rruga e 4-rt 100metra nga deti, Sarande)

Postuar me: Merkure, 27 Korrik, 2016  10:42
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:14
Skadon me: Premte, 04 Nentor, 2016  09:42
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 75 €
 
Jepen 3 dhoma me qera : 2 dhoma me krevat dopjo dhe 1 dhome krevat tek (shtepi private) 115 metra katrore, 100 metra larg nga deti. Shtepia ndodhet tek rruga e katert ne hyrje te Sarandes dhe permban: tv,kondisioner,guzhine,tualet,ballkon me pamje nga deti.
nr tel: +355694872227Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.