Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A33384

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Dhoma me Qera per pushime ne sarande shqiperi Kodi: D0001 (sarande, Sarande)

Postuar me: Premte, 27 Qershor, 2014  20:20
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:12
Skadon me: Djele, 05 Tetor, 2014  20:20
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 50 €
 
Dhoma me Qera per pushime ne sarande shqiperi Kodi: D0001

Ky ambient akomodues ve ne dispozicion te pushuesve:6 dhoma, 15 persons
3 dhoma jane dyshe, krevate dopjo + 1 krevat tek, ndersa 3 dhoma jane 1+1,
1 krevat dopjo + 2 krevate tek.
Ofrohet mundesi gatimi ne dhoma.
Dhomat jane te pajisura me ajer te
kondicionuar, televizor kabllor, frigorifer.
Ky objekt ndodhet ne vijen e pare te plazhitne Lagjen nr. 4 Koder.
Periudha dhe cmimet / nate
01/11-31/04 20-25€
01/05-31/06 30€
01/07-30/08 40-50€
01/09-30/10 25-30€
Politika Anullimit
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Kontakte ;
Cel +355694801295
+355672930980
Zyra+35585225110
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
http://sarandainvestproperty.com/
Skype ;sarandainvestproperty
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.