Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A32510

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
dhoma me qera (berat/mangalem/antipatrea, Berat)

Postuar me: Hene, 04 Gusht, 2014  13:35
Permiresuar me: Hene, 15 Qershor, 2015  18:48
Skadon me: Merkure, 12 Nentor, 2014  12:35
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 10 €
 
kemi dhoma me qera ne lagjen muzeale mangalem,ne lagjen e nje mbi nje dritareve.dhomat jane ne gjendje shume te mire dhe jane te paisura me te gjitha kushtet..cdo dhome ka banjon e saje. vend parkim makine dhe motorash.
numer tel.0695765729Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...


 

Ky njoftim ka skaduar.