Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A31415

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Rezervime Apartamente-dhoma me Qera-Ksamil (Ksamil, Sarande)

Postuar me: Hene, 15 Qershor, 2015  18:58
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:12
Skadon me: Merkure, 23 Shtator, 2015  18:58
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
00355694801295
00355672930980
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com
Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:7dhoma
3 dhoma ndodhen ne kat te dyte, ndersa
4 dhoma jane ne Rezervime Apartamente-dhoma me Qera-Ksamil Kodi: D0011
kat te katert.
Dhomat janë me krevate dopjo plus 1krevate tek, plus 1 krevat portativ (kapaciteti 3-4 veta).
Pershkrimi:
Largesia nga deti 200meter linear.
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Internet wireles
Frigorifer
Parkim i garantuar
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Largesia nga qyteti i Sarandes 14km.
Largesia nga qyteti antik i BUTRINTI 3km
Periudha dhe Tarifat per dhoma
01/5-31/06 01/07-31/07 01/08-31/08 01/09-30/10
15-20€ 25€ 25-30€ 15-20€
Politika Anullimit:
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Me pervojen disavjecare,lidhur me nevojat qe kan pushusit dhe trajnimit te personelit nga ana jone me
qellimin per tua bere pushimet same te vecanta,ju garantojme se ne keto ambjente do te ndiheni si ne
shtepin tuaj.
Rreth Ksamilit:
Ne nje vije bregdetare shume afer mund te frekuentohen plazhe te paster dhe me rere te holle si: Pema e thate, Pasqyrat, Gjiri i Manastirit e shume plazhe te bukur te tjere ne zonen e Ksamilit. Mes ketyre resorteve te natyres ndodhet qyteti antik i Butrintit. Eksplorimi i ketij qyteti antik do t’i beje pushimet tuaja nga me te paharrueshmet, sigurisht duke mos harruar edhe qendra te rendesishme si: Manastiri i 40-Shenjtoreve, Kalaja e Lekuresit, Qytetiti antik Fenikas (Finiqi i sotem), Syri i Kalter e shume qendra te tjera qe ju mund te vizitoni.
Krahas mikpritjes qe i karakterizon banoret e kesaj zone, ketu do te gjeni cilesi - freski ne gatimet karakteristike kryesisht ne prodhimet e detit te shoqeruara nga cmime nga me te uletat ne rajon.
Fauna mjaft e pasur me nje kategori peshqish te shumellojte, do t'iu jape mundesine te shijoni edhe sportin e peshkimit.
Qyteti i Ksamilit, i quajtur ndryshe qyteti me diell, i cili karakterizohet nga 290 dite me diell,me temperatura relativisht nga me te lartat ne rajon. Kjo u jep mundesine pushuesve te planifikojne pushimet e tyre sa me ekonomike, d.th.m qe mund te pushojne edhe gjate muajve te tjere si p.sh. Maj, Qershor, Shtator, te cilet karakterizohen nga oferta mjaft ekonomike.
Per me shume mundesi zgjedhje mes ofertave qe ne ju afrojme shfletoni website tone
WWW.SARANDAINVESTPROPERTY.COM ne kategorine: REZERVONI PUSHIMET.
Ju sigurojme se mes 2000 dhomave qe ne kemi perzgjedhur afrojme cmimet me ekonomike
ne treg, qe ju te gjeni oferten qe ju pershtatet.
JU SIGUROJME SE DO TE ZBULONI DHE EKSPLORONI NJE DESTINACION TE RI TURISTIK NE RIVIEREN SHQIPTARE.
Ju mirepresim te na kontaktoni FALEMINDERIT.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.