Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A31407

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Rezervime Dhoma me Qera Vila (sarande, Sarande)

Postuar me: Enjte, 29 Gusht, 2013  13:44
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:12
Skadon me: Shtune, 07 Dhjetor, 2013  12:44
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Kodi: D0004
Cel: +355694801295
+355672930980
info@ Rezervime Dhoma me Qera Vila
sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
sarandainvestproperty@gmail.com

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:14 dhoma plus 1 suitë.
6 dhoma janë me krevate dopjo plus 3 krevate tek.
8 Dhoma kane krevate dopjo plus 2 krevate tek.
Dhomat jane 1+1.
1 Sute, dhome gjumi, sallon, kuzhine plus dy banja.
Te gjitha jane me pamje nga deti.
Pershkrimi:
Largesia nga deti 50 meter linear.
Dhomat jane te pajisura me:
Kuzhine (mundesi gatimi)
Televizor
Air condicioned
Internet wireles
Frigorifer
Parkim i garantuar i mbuluar
Objekti i rrethuar dhe i siguruar
Hapesire e bollshme e disponueshme per argetimin e femijeve
Disponohet zgare pjekese(grill)


Periudha dhe Tarifat
01/5-31/06 01/07-31/07 01/08-31/08 01/09-30/10
20€ 30€ 30-35€ 20€
Çmimi i Suitës për Korrik – Gusht 50 Euro
Politika Anullimit
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.

Rreth Ksamilit
Ne nje vije bregdetare shume afer mund te frekuentohen plazhe te paster dhe me rere te holle si: Pema e thate, Pasqyrat, Gjiri i Manastirit e shume plazhe te bukur te tjere ne zonen e Ksamilit. Mes ketyre resorteve te natyres ndodhet qyteti antik i Butrintit. Eksplorimi i ketij qyteti antik do t’i beje pushimet tuaja nga me te paharrueshmet, sigurisht duke mos harruar edhe qendra te rendesishme si: Manastiri i 40-Shenjtoreve, Kalaja e Lekuresit, Qytetiti antik Fenikas (Finiqi i sotem), Syri i Kalter e shume qendra te tjera qe ju mund te vizitoni.
Krahas mikpritjes qe i karakterizon banoret e kesaj zone, ketu do te gjeni cilesi - freski ne gatimet karakteristike kryesisht ne prodhimet e detit te shoqeruara nga cmime nga me te uletat ne rajon.
Fauna mjaft e pasur me nje kategori peshqish te shumellojte, do t'iu jape mundesine te shijoni edhe sportin e peshkimit.
JU SIGUROJME SE DO TE ZBULONI DHE EKSPLORONI NJE DESTINACION TE RI TURISTIK NE RIVIEREN SHQIPTARE.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.