Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A31406

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Rezervime Dhoma me Qera (sarande, Sarande)

Postuar me: Marte, 03 Dhjetor, 2013  12:42
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:12
Skadon me: Enjte, 13 Mars, 2014  12:42
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Rezervime Dhoma me Qera
Kodi: D0003
Cel: +355694801295
+355672930980
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com

Ky ambient akomodues ka në dispozicion të pushuesve:6 dhoma plus 1 suitë.
3 dhoma janë dyshe, krevate dopjo ose 1 krevat tek, ndërsa 3 dhoma janë 1+1,
1 krevat dopjo + 2 krevate tek.
Ofrohet mundësi gatimi në dhoma.
Dhomat janë të pajisura me ajër të kondicionuar, televizor kabllor, frigorifer si edhe wireles dhe dushe individuale ne çdo dhomë.
Ky objekt ndodhet në vijën e parë të plazhit në Lagjen nr. 4 Kodër.

Okazion: Duke filluar nga 10 Euro për personPeriudha dhe Tarifat
01/11-31/04 01/05-31/06 01/07-30/08 01/09-30/10
15€ 20€ 30-35€ 20€
Çmimi i Suitës për Korrik – Gusht 50 Euro
Në këto tarifa përfshihet mëngjesi gratis.
Politika Anullimit
Anulimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.
Mos hezitoni të na kontaktoni për çdo informacion.
Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.