Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Dhoma ose krevat me qera

Postimi# A31405

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Rezervime Dhoma me Qera (sarande, Sarande)

Postuar me: Hene, 15 Qershor, 2015  18:52
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  06:12
Skadon me: Merkure, 23 Shtator, 2015  18:52
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: (kontakto perdoruesin)
 
Rezervime Dhoma me Qera
Kodi: D0002
Cel: +355694801295
+355672930980
info@sarandainvestproperty.com
sarandainvestproperty@yahoo.com
Ky ambient akomodues vë në dispozicion të pushuesve:12 dhoma,
6dhoma janë dyshe, krevate dopjo ose 2krevat tek, ndërsa 6 dhoma janë 1+1,
1 krevat dopjo + 2 krevate tek.
Ofrohet mundësi gatimi në dhoma.
Dhomat janë të pajisura me ajër të
kondicionuar, televizor kabllor, frigorifer.
Ky objekt ndodhet në rugen sarand cuk km2.
Parkim i garantuar.Ne kete amjent afrohet dhe sherbimi kofi food .Ky objekt ndodhet 10 minuta nga shetitoria,dhe 30m nga plazhet e parapelqyera te sarandes.


Periudha dhe Tarifat
01/11-31/04 01/05-31/06 01/07-30/08 01/09-30/10
20-25€ 30€ 40-50€ 25-30€
Në këto tarifa përfshihet mëngjesi gratis.
Politika Anullimit
Anullimi i rezervimit behet 72 ore para dates se mberritjes. Nese anulimi do te behet pas ketij afati, atehere klientit i mbahet e gjithe shuma e nates se pare te akomodimit.


Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.