Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A76862

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vile me qera prane 21 Dhjetorit! (21 dhjetori, Tirane)

Postuar me: Enjte, 12 Shtator, 2019  11:26
Skadon me: Shtune, 21 Dhjetor, 2019  10:26
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,200 €
 
Jepet me qera vile 2-kateshe tek rruga Kongresi i Lushnjes, shume prane 21 Dhjetorit. Katet lidhen ndermejt nepermjet shkalleve te brendshme. Ka siperfaqe prej 220 m2 te organizuar: kati i 1-re ka ne perberje 1 dhome ndenje, 1 studio, 1 tualet dhe 1 verande. Kati i 2-te ka ne perberje 3 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 verande. I pajisur me sistem kondicionimi dhe te gjitha kushtet e nevojshme. Oxhaku ne dhomen e ndenjes eshte nje tjeter vlere e shtuar e kesaj vile. Ne cmim perfshihet dhe 1 vend parkimi. Shume i pershtatshem per banim ose aktivitete biznesi si: hostel, shoqate etj. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ110919-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.