Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A76700

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Vile me qera tek Ali Demi! (Tek fusha Ali Demi, Tirane)

Postuar me: Enjte, 05 Shtator, 2019  11:55
Skadon me: Shtune, 14 Dhjetor, 2019  10:55
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 50,000 LEK
 
Jepet me qera kati i 2-te i nje vile tek rruga Idriz Dollaku, Ali Demi. Ka siperfaqe prej 180 m2 te organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 3 ballkone. Ambienti jepet me qera per banim ose biznes. Eshte ne gjendje shume te mire dhe me hapesira te bollshme. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ040919-03
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.