Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A76695

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Zyre me qera tek Drejtoria e Policise! (Myslym Shyri, Tirane)

Postuar me: Enjte, 05 Shtator, 2019  10:31
Skadon me: Shtune, 14 Dhjetor, 2019  09:31
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 700 €
 
Jepet me qera ambient per zyra prane drejtorise se Policise. Zyra ndodhet ne kat te 16-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 118 m2 te organizuar ne 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Ambienti eshte totalish i rikonstruktuar, i shtruar me parket, sistem kondicionimi, i pajisur me fasade xhami. Zona ne te cilen eshte e pozicionuar eshte mjaft e populluar dhe me akses te lehte me pjeset e tjera te qytetit. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


AZ050919-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB