Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 3+1

Postimi# A76670

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Penthouse me qera tek Sheshi Wilson! (Sheshi Willson, Tirane)

Postuar me: Merkure, 04 Shtator, 2019  11:12
Skadon me: Premte, 13 Dhjetor, 2019  10:12
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 1,100 €
 
Penthouse per Qira prane "Sheshit Willson". Ndodhet ne nje nder zonat me te mira ne Tirane, ne nje ndertim te mireadministruar me dy ashensore. Penthouse ndodhet ne katin e fundit, organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, tre dhoma gjumi, dy tualete, ballkon dhe nje verande shume te madhe me pamje fantastike nga Perendimi i Tiranes. Penthouse ka nje mobilim modern dhe shume cilesor. Veranda gjithashtu ka nje kend barbeque, ne te cilin mund te shijoni dreka ose darka. Orientimi Jug-Lindje-Perendim ndihmon ne ndricimin natyral gjate gjithe dites te Penthouse-t. Kati eshte gjithashtu i survejuar nga kamerat te kontrollueshme nga brenda Penthouse-t. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ040919-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.