Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A76758

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera tek Rr. Mihal Grameno! (Tek fusha Ali Demi, Tirane)

Postuar me: Shtune, 07 Shtator, 2019  13:12
Skadon me: Hene, 16 Dhjetor, 2019  12:12
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 300 €
 
Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Mihal Grameno, prane Tregut Elektrik. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re te nje vile 3 kateshe. Ka siperfaqe prej 98 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, me hapesira te bollshme dhe pjesa e oborrit te ofron gjelberim. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ070919-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB