Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A76724

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera tek Myslym Shyri! (Myslym Shyri, Tirane)

Postuar me: Premte, 06 Shtator, 2019  10:19
Skadon me: Djele, 15 Dhjetor, 2019  09:19
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 500 €
 
Jepet me qera apartament 2+1 tek Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne kat te 4-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 136 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe i arreduar ne menyre moderne. I pajisur me sistem kondicionimi dhe pjesesrisht i shtruar me parket. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ050919-02
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB