Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A76703

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 2+1 me qira, tek Radio Shkodra (Shkoder, Shkoder)

Postuar me: Enjte, 05 Shtator, 2019  13:41
Skadon me: Shtune, 14 Dhjetor, 2019  12:41
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 300 €
 
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 70 m² të ndodhur në godinën e re, tek Radio Shkodra. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të banimit, ofron hapësirë të bollshme: një sallon, dy dhoma gjumi dhe një banjo. Të gjitha dritaret janë të pajisura me grila, dhe ofrojnë pamje të qendrës së qytetit. Apartamenti është i shtruar tërësisht me pllakë dhe ofrohet i pamobiluar. Mund te shfytëzohet dhe si ambjent zyre.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj

———————————————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.