Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 2+1

Postimi# A76650

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament me qera tek Rr. Elbasanit! (Rruga e Elbasanit, Tirane)

Postuar me: Marte, 03 Shtator, 2019  14:18
Skadon me: Enjte, 12 Dhjetor, 2019  13:18
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 450 €
 
Jepet me qera apartament 2+1 prane fakultetit ekonomik, tek rruga e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne kat te 2-te te nje pallati te ri. Ka siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire, i kompletuar dhe jepet me qera vetem per familjare. Zona ne te cilen ndodhet eshte mjaft e preferuar. Per me shume detaje apo viziten ne prone na kontaktoni!


Id e prones : AZ020919-01
www.homeplus.alVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.