Faqja Kryesore / Shqiperi / Shtepi me qera / Apartament/banese me qera 1+1

Postimi# A76676

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Apartament 1+1 me qira në Rus (Shkoder, Shkoder)

Postuar me: Merkure, 04 Shtator, 2019  13:21
Skadon me: Premte, 13 Dhjetor, 2019  12:21
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 15,000 LEK
 
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Rus .

Apartamenti ka sipërfaqe 58 m² dhe ndodhet në katine katërt (IV).

Përbëhet nga: - salloni dhe kuzhina

- një dhomë gjumi

- banjo

- ballkon.

Cilësitë e apartamentit: - është i shtruar me pllakë

- ka dritare duralumini

- dhoma e gjumit është e shtruar me parket

- banjoja është e pajisur me të gjitha hidrosanitare

- ofron pamje nga rruga kryesore

Apartamenti ofrohet me qira pjesërisht i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 15’000 lekë/muaj

--------------------------------

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.comVendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.