Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Fuoristrada

Postimi# A72413

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Ford Kuga, viti 2011, manual, 2.0 naftë,10000 euro (21 dhjetori, Tirane)

Postuar me: Djele, 14 Prill, 2019  16:21
Permiresuar me: Merkure, 17 Korrik, 2019  02:37
Skadon me: Marte, 23 Korrik, 2019  16:21
Pergjigju te: (Perdor formularin e kontaktit me poshte)
Cmimi: 10,000 €
 
Shitet Ford Kuga, viti 2011, kambio manuale, 2.0 TDI, 5 porta, ngjyrë e zezë-shumë i bukur, kompjuter bordi, klima, navigator origjinal, limitator shpejtësie, 10 airbag, xhama-pasqyra elektrike, 170.000 km origjinale, sensorë parkimi, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale çerkin lega 17" me goma 90%, në gjendje shumë të mire motorrike-xhenerike, ekonomike, dy çelësa, me doganë, i sapoardhur. Cmimi : 10000 Euro i padiskutueshëm. Cel. 0673894604.Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Kontakto kete perdorues:  
 
E-mail yt: *
Mesazhi: *
Dergo foto ose dokument:
Tipet e meposhtme te ketyre file nuk lejohen: exe, com, bat, vbs, js, jar, scr, pif
Madhesia maksimale e file: 200KB