Faqja Kryesore / Shqiperi / Makina e Motorra / Fuoristrada

Postimi# A43889

Raporto abuzim | Dergoje me e-mail kete njoftim    Bookmark and Share Shperndaje
Shes forristrade Nissan X-trail 2003 CEL 0685668562 (Kombinat, Tirane)

Postuar me: Enjte, 28 Maj, 2015  19:26
Permiresuar me: Djele, 17 Shkurt, 2019  00:28
Skadon me: Shtune, 05 Shtator, 2015  19:26
Pergjigju te: Ky njoftim ka skaduar.
Cmimi: 3,500 €
 
Makina eshte me dokumenta te paguara deri ne shkurt 2016,ne gjendje shume te mire.
220 nafte,viti 2003.4x4 automatik,gjama dhe pasqyra elektike,mbyllje elektrike.alarm,kondicioner,etjCEL 0685668562Vendos banner-in tend
300px X 250pxAdresa:
Lexo me shume...
 

Ky njoftim ka skaduar.